طراحی سایت ارزان با دیدگاه کلی

طراحی سایت ارزان همیشه به معنای عدم کیفیت سایت و رعایت نکردن استانداردها در مراحل مختلف طراحی نیست و می توان با چند گام مهم قیمت طراحی را تا حد زیادی کاهش داد. نکته بسیار مهم در طراحی ارزان سایت این است که بتوانید بدون کاهش کیفیت سایت و اصول پایه و استانداردها هزینه ها را کمتر کنید. برای دست یافتن به این نتیجه، گروه طراحی سایت ایده برتر در ادامه چند راهکار مهم و کاربردی را برای طراحی سایت با قیمت کم ارائه خواهد داد. اگر شما نیز به دنبال این هستید که چطور سایت ارزان طراحی کنیم در ادامه با ما باشید.

چطور سایت ارزان طراحی کنیم؟

بسیاری از افراد برای شروع کسب و کارهای آنلاین ترجیح می دهند تا حد امکان هزینه ها را کاهش دهند و این یکی از مهم ترین اصول مدیریت برای هر کسب و کار می باشد. با توجه به اینکه بخش اعظم هزینه های شروع مشاغل اینترنتی، هزینه ای می باشد که برای طراحی سایت پرداخت میشود، در نتیجه کاهش قیمت آن اهمیت زیادی دارد. برای پاسخ دادن به این سوال که چطور سایت ارزان طراحی کنیم می توانید چند کار مهم انجام دهید که عبارتند از:

طراحی سایت ارزان با وردپرس

یکی از مهم ترین کارهایی که می توان برای طراحی سایت ارزان انجام داد، انتخاب سیستم های مدیریت محتوای حرفه ای از قبیل وردپرس می باشد. اصلی ترین هزینه ای که برای طراحی هر نوع سایت باید پرداخت گردد، هزینه های برنامه نویسی می باشد که با توجه به نوع کاربری سایت و مدت زمان مورد نیاز برای کدنویسی قیمت های متفاوتی دارد. در مقابل، با طراحی سایت وردپرس می توان تا حد زیادی هزینه های مربوط به کد نویسی را حذف کرد که در نهایت تاثیر زیادی بر هزینه ها خواهد داشت. البته توجه داشته باشید که در طراحی سایت های حرفه ای که خدمات و سرویس های منحصر به فردی را ارائه می دهند، ممکن است نتوانید از وردپرس استفاده کنید و چاره ای جز برنامه نویسی حرفه ای آن از پایه و پرداخت هزینه برای این منظور نخواهد بود.

انتخاب قالب ارزان برای سایت

تفاوتی ندارد که طراحی سایت وردپرس را مد نظر دارید یا سایت هایی که با برنامه نویسی کاملا اختصاصی طراحی میشوند، در هر صورت طراحی قالب و ظاهر سایت هزینه بر می باشد. یکی از راه های دست یافتن به طراحی سایت ارزان، استفاده از قالب های آماده و ارزان می باشد. با مرور قالب های ارائه شده برای سایت های وردپرسی و غیره کاملا پی به تنوع قیمت در آنها خواهید برد. بهتر است در ابتدای شروع فعالیت قالب های ارزان و ساده تر را انتخاب کنید، چون در آینده می توانید با پرداخت هزینه بیشتر قالب جدید خریداری و ظاهر سایت را مطابق با آن تغییر دهید.
علاوه بر خرید قالب های ارزان، بهتر است برای دست یافتن به طراحی سایت ارزان قالب های آماده را خریداری کنید. در طراحی سایت وردپرس نیز امکان طراحی قالب اختصاصی وجود دارد و قطعا مزایای زیادی به همراه دارد، اما می توان در ابتدای شروع کسب و کارهای آنلاین از آن چشم پوشی کرد و روی سایر موارد مهم کار سرمایه گذاری نمود.

حذف سرویس های غیر ضروری

در طراحی سایت فروشگاهی، شرکتی و پزشکی و غیره امکانات و سرویس های متعددی با توجه به نوع کسب و کار ارائه می گردد. پیاده سازی هر یک از خدمات و سرویس ها نیاز به زمان و تخصص داشته که می تواند در نهایت منجر به افزایش قیمت طراحی گردد. یکی از راه های طراحی سایت ارزان، اولویت بندی سرویس و خدمات و حذف موارد غیر ضروری می باشد. پیشنهاد می کنیم در ابتدای راه سایت را ساده و بدور از پیچیدگی طراحی کنید تا هزینه هایتان کمتر شود و به مرور خدمات را به آن اضافه نمایید.

نصب افزونه های ضروری و کاربردی

برخلاف افزونه های مهم امنیتی که در هر نوع سایت وجودشان ضروری می باشد، برخی از افزونه ها کاربرد زیادی نداشته و حضورشان بر روی سایت حیاتی نیست. از آنجا که بسیاری از افزونه ها غیر رایگان هستند، در نتیجه باید بتوانید موارد غیر ضروری را حذف کنید تا گام مهمی برای طراحی سایت ارزان بردارید.

خرید هاست ارزان

با خرید هاست برای راه اندازی سایت در واقع فضایی برای ترافیک ورودی به سایت خود خریداری می کنید. به عنوان مثال ممکن است برای یکسال فضایی به اندازه 200 مگابایت انتخاب کنید که با وجود سایر ویژگی های مشابه هزینه ارزان تری نسبت به 500 مگا بایت دارد. با توجه به اینکه در ابتدای راه اندازی سایت ها ترافیک ورودی به آنها کم می باشد و به مرور افزایش پیدا می کند، در نتیجه می توان در ابتدای شروع فعالیت پلن هایی را انتخاب کنید که فضای کمتری را اختصاص می دهند و قیمت مناسب تری دارند. با این انتخاب می توان یک قدم به سمت طراحی سایت ارزان برداشت.

طراحی سایت ارزان قیمت

یکی از بهترین کارها برای طراحی سایت ارزان، انتخاب شرکت هایی می باشد که بتوانند تناسب خوبی میان سرویس و خدمات قابل ارائه روی سایت، کیفیت کار و میزان حرفه ای بودن آن و قیمت طراحی برقرار کنند. گروه طراحی سایت ایده برتر به عنوان یکی از تیم های حرفه ای در حوزه طراحی سایت و سئو با توجه به نیاز مشتری سایت های متنوع را با وردپرس و برنامه نویسی با زبان های قدرتمند ارائه می دهد. تمام سایت های ارائه شده توسط این تیم دارای ویژگی های منحصر به فردی به شرح می باشد:
• طراحی سایت مطابق با اصول و استانداردهای سئو
• طراحی سایت با سیستم های مدیریت محتوا مانند وردپرس
• طراحی سایت با زبان های قدرتمند برنامه نویسی
• رعایت استانداردهای مهم برای افزایش امنیت سایت و جلوگیری از نفوذ به بخش های مختلف آن
• طراحی سایت ارزان با قالب های آماده و اختصاصی
• تست و رفع اشکالات و محدودیت های موجود و به حداکثر رساندن سرعت سایت
• آموزش و پشتیبانی سایت پس از تحویل دادن پروژه
• طراحی سایت شرکتی، پزشکی، فروشگاهی، اختصاصی و غیره با تجربه کاربری حرفه ای
با توجه به تعداد زیاد فاکتورهای موثر بر قیمت طراحی سایت، برای دریافت مشاوره به منظور طراحی ارزان سایت، می توانید از راه های ارتباطی پایین صفحه استفاده نمایید و با کارشناسان گروه ایده برتر در ارتباط باشید

شرکت ایده برتر به عنوان یکی از تیم های حرفه ای در حوزه طراحی سایت فعالیت دارد که تا کنون موفق به اجرای پروژه های متعدد گردیده است. نمونه کارهای این تیم را می توانید بر روی سایت مشاهده نموده و برای برقراری ارتباط با این مجموعه، راه های ارتباطی پایین صفحه ارائه شده اند.